::: FİRMA PROFİLİ

 

YEŞİLYURT DÖKÜM MAK. SAN. İNŞ. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ. 1990 yılı başlarında Ankara'da Dökümcüler Sitesinde 1000m²'lik bir alanda 300 Ton/Yıl kapasite ile kurulmuştur. Amatör bir ruh ile işe başlayan YEŞİLYURT, çalışanlarının da katkısı ile kısa sürede güvenilir, kalitesinden emin bir kuruluş olmayı başarmıştır.

YEŞİLYURT 1998 yılı başlarında 500m²'lik yeni bir yer daha bünyesine katmış ve üretimini 1200 Ton/Yıla çıkartmıştır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek için devamlı olarak yenilenmeyi kendine hedef alan YEŞİLYURT DÖKÜM hedeflerini bünyesine kattığı yeni yerleri ile bu piyasada isminden ve kalitesinden taviz vermeyen bir firma olarak dökümcülük sektöründe yerini almıştır.

YEŞİLYURT DÖKÜM yeniliğe ve değişime açık teknolojiyi takip ettiğinden aldığı yeni makinalar ve personeli ile gelişimini her zaman korumuş ve kısa sürede kendisinden söz ettiren, güvenilir, kalitesinden emin ve bilginin gücü ile kendisini kanıtlamış vazgeçilemeyecek firmalardan olmuştur.

YEŞİLYURT DÖKÜM sürekli artan talepleri karşılamak, müşterilerine daha kaliteli, siparişleri zamanında teslim ve kapasitesini arttırmak için bünyesine katmış olduğu yeni yerleri ile 4000 m² çalışma alanı ile üretimini 3.500 Ton/Yıla çıkarmış bulunmaktadır.

YEŞİLYURT DÖKÜM 2007 yılı başlarında tamamlanan yeni kum sistemini faaliyete geçirmiş ve kurmuş olduğu laboratuarı ile de düşündüğünün de üzerine çıkmayı hedefi haline getirmiştir.

YEŞİLYURT DÖKÜM hedeflerini, kalitesini ve büyümesini çalışanları ile her zaman paylaşıyor ve yaşıyor siz değerli müşterilerimizle de bu mutluluğu paylaşmak istiyoruz. Fabrikamızın yeni yüzü, yeni sistemi ve çalışanları ile; Siz müşterilerimizi de bu yenilikleri paylaşmaya davet ediyoruz ve sizleri aramızda görmek biz YEŞİLYURT DÖKÜM MAK. SAN. İNŞ. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.'nin en büyük temennisidir.

 

Kalite Politikamız

Sfero, pik ve çelik döküm ürünleri imalâtı yaptığımız döküm sektöründe; müşteri beğenisi ve memnuniyetini, kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği bilincini esas alarak ilgili mevzuata uymak, kurmuş ve uygulamakta olduğumuz kys, çys ve isg entegre yönetim sisteminin sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek, çevre etkilerini sürekli kontrol ederek kirliliği önlemek, su, hava, toprak, hammadde, işgücü, enerji ve zaman gibi kaynaklarımızı etkin ve verimli bir şekilde kullanmak, yaralanmaları ve sağlık bozulmalarını önlemek,gelişmiş ürün ve üretim teknolojilerini kullanmak, sektörümüzün önemli ve itibarlı kuruluşlardan biri olmak için sistemimizi sürekli iyileştirmektir.